Бер 25

Запрошення до участі у Всеукраїнському вишколі «Джура-Десантник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації планує провести з 10 по 14 травня 2019 року в м. Житомир на базі 95 окремої аеромобільної бригади (проспект Миру, 39) Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник», спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Метою заходу є популяризація серед молоді із різних областей України військово-патріотичного виховання на прикладі десантно-штурмових військ України та повітряно-десантних військ країн НАТО.

У рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, стройова підготовка, десантна підготовка.

Запрошуємо представників, які належать до гуртків, клубів юних десантників, «Сокіл» («Джура») тощо у складі 10 осіб (8 осіб допризовного віку і 2 керівники).

Усі витрати на проживання, харчування учасників забезпечується за рахунок організаторів. Витрати на проїзд відшкодовуються тільки до місця проведення заходу в розмірі вартості проїзду залізничним (плацкарт) автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) за умови надання документів, які підтверджують проїзд.

Просимо повідомити Мінмолодьспорт про участь у заході до 01 квітня 2019 року таподати список учасників заходуна електронну адресу NPVMMS@gmail.com (в темі листа вказати «Участь у Вишколі «Джура-Десантник»), зазначивши контактний номер телефону та електронну пошту супроводжуючих.

Також для участі у Вишколі необхідно підготувати такі матеріали:

до 22 березня 2019 року – відео-зголошення для участі у Вишколі;

до 01 квітня 2019 року – презентації (у довільній формі, до 5 хвилин);

про Перший зимовий похід (06 грудня 1919 року – 06 травня 1920 року);

про рейд 95 бригади (19 липня – 10 серпня 2014 року) або про інші успішні операції за участі десантно-штурмових військ України за 2014-2019 роки;

про повітряно-десантні війська однієї з країн-членів НАТО.

Команди, відібрані для участі у Вишколі, буде повідомлено не пізніше 10 квітня 2019 року.

Більш детально ознайомитися з інформацією про Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник» можна на сторінці в соцмережі Facebook

(https://www.facebook.com/DzhuraDesantnyk/).

Контактні особи:

Вікторія Біла – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту (044) 246 62 35;

Людмила Гуменна – головний спеціаліст Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА (0412) 47 44 93.

Тетяна Гайдур