Лют 19

Інтелектуальний поєдинок серед студентської молоді

«Сірий» будень 18 лютого 2019 року урізноманітнила гра «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, яка традиційно відбулася в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я». Нагадаємо, що упродовж багатьох років на базі міської позашкільної установи працює гурток інтелектуальних ігор (керівник Валерій Ігнатко), головним завданням якого є спрямованість на розвиток творчої особистості, надання учнівській та студентській молоді можливості вільного розвитку, підвищення їхнього інтелектуального рівня та створення мотивації до самовдосконалення. До того ж, захоплююча гра «Що? Де? Коли?» – це не лише нові знання, а й цікавий відпочинок та дружнє спілкування молоді.

Неординарні питання, азарт, командна гра – саме так пройшов інтелектуальний захід, у якому взяли участь десять студентських команд вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, що знаходяться на території міста: «Stars» і «Кіповці» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Ерудити» і «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Інь-Янь» Хустської філії медичного коледжу «Монада», «Патріот» Хустського професійного ліцею, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг та «Хустек» Хустського технічного коледжу ТСО України.

До участі у грі студентів спонукала допитливість, активність, а найголовніше – бажання пізнати нове. На учасників чекали цікаві завдання від незмінного ведучого гри Валерія Ігнатко, ребуси, розгадуючи які вони мали можливість виявити свою кмітливість та ерудованість. У ході гри команди надавали нестандартні та неочікувані відповіді, при цьому дух суперництва та бажання не підвести свій навчальний заклад створили відповідну атмосферу азарту. Небайдужими були й вболівальники, які активно долучалися до обговорення відповідей.

Студенти-учасники гри досить бурхливо реагували на кожні свої маленькі перемоги чи поразки. Вони активно та швидко давали відповіді на поставлені запитання, показуючи при цьому високий рівень знань та загального розвитку. Правильність відповідей, ерудицію та креативність оцінювало компетентне журі у складі: Оксани Часіної – старшого викладача Хустського професійного ліцею сфери послуг, Ростислава Єгорова – викладача-методиста Закарпатського базового державного медичного коледжу, Тетяни Пригари – практичного психолога Хустського професійного ліцею, Анни Грицакович – старшого викладача кафедри соціальної роботи Карпатського інституту підприємництва та Тетяни Гайдур – спеціаліста управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

Журі пильно спостерігало за ходом проведення гри і об’єктивно оцінювало знання учасників. Отож, у динамічному і надзвичайно цікавому протистоянні впевнену перемогу виборола команда «Stars» Карпатського інституту підприємництва, яка показала відмінні знання, згуртованість, швидкість реакції та посіла почесне перше місце (7,5 балів). Друге місце справедливо посіла команда «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу (7,1 балів). На третьому – «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу (6,9 балів).

Змагання пройшли змістовно та насичено. Учасники інтелектуальної гри отримали почесні грамоти Хустської міської ради, а найголовніше – новий досвід, уміння мислити, навички командної роботи та ораторського мистецтва. Безліч вражень, позитивні емоції, розумове виснаження, усе це було доказом ефективно проведеного часу студентської молоді.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: