Лют 11

УВАГА! Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник – 2019»!

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Державною прикордонною службою України орієнтовно з 21 по 30 червня 2019 року планують проведення в Одеській області (м. Ізмайл) Всеукраїнського вишколу «Джура – Прикордонник», спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Зазначений захід проводиться з метою залучення мешканців прикордонних районів до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань.

Основні завдання:

– надати молоді знання та навички для розвитку в прикордонних районах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в тому числі за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник»;

– зміцнити в молоді компетенції, які сприятимуть всебічному розвитку особистості, зміцнять громадсько-державницьку позицію, що сприятиме охороні державного кордону;

– фізично та морально загартувати молодь на засадах цінностей українського козацтва, героїки українських визвольних змагань;

– збільшити чисельність молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Учасники: до участі в заході допускаються одна команда (рій) від прикордонного міста/району/(ОТГ) або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України. Для представників неприкордонних районів, виключення можуть бути лише діючим клубам «Юний прикордонник», «Юні друзі прикордонників» та іншим виховним активностям, які тісно співпрацюють з представниками Держприкордонслужби (попередньо узгоджені з відділом національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України). Рій (команда) складається з учнів, вік яких складає від 14 до 16 років. Склад рою (команди) – 10 осіб: 8 учнів (з них не менше трьох дівчат) та два керівника або 5 осіб: чотири учні (хоча б одна дівчина) та один керівник.

Участь у заході безкоштовна!

Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням: у Facebook на сторінці «Джура-Прикордонник» Всеукраїнська військово-патріотична гра» Сторінка «Джура-Прикордонник» в соціальній мережі Facebook.

Письмове підтвердження про участь у Вишколі надсилається на електронну адресу відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту konovalyk@msms.gov.ua до 28 лютого 2019 року. Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією звертатись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Коновалюк Ольга).

Більше інформації про проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник-2019» в м. Ізмаїл у додатках на 17 арк.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради