Січ 23

Екскурсія – дискусія для молоді до Дня Соборності України

У День Соборності України, 22 січня, у приміщені Хустського краєзнавчого музею для студентів Хустського технічного коледжу ТСО України відбувся захід формату «екскурсія-дискусія» на тему: «Нас єднає прапор України: історична єдність поколінь» до 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. Захід мав за мету ознайомити студентську молодь з історичними подіями, пов’язаними із утворенням Української Держави та часів боротьби за її соборність, а саме – 100 річниці Акту Злуки між двома новопроголошеними українськими республіками ЗУНР і УНР в одну Соборну Державу – Україну. Після змістовної екскурсії, яку провели для учасників заходу наукові працівники музею, відбулася дискусія з даної тематики.

Студентам розповіли про зв’язок нашого мiста iз проголошенням Соборності України, про передумови підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР та проголошення Соборності України. Адже 21 січня 1919 року на Всенародних зборах в приміщенні горожанської школи у Хусті, 420 делегатів із 175 населених пунктів Закарпаття ухвалили рішення про возз’єднання Закарпаття із Україною.

Під час екскурсії молодь мала змогу ознайомитись із експонатами, матеріалами та документами, що свідчать про події 21-22 січня 1919 року.

Учасники заходу висловлюють слова вдячності організаторам та сподіваються на подальше проведення подібних заходів у майбутньому.

Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради. 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: