Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує: | Хустська міська рада
Чер 01

аватаркаВідбудеться всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Міністерство молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу» з 04 по 05 липня 2018 року проводитимуть Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників» (далі – Акція) у м. Краматорську (гора Карачун).

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:

• презентація проектів, пов’язаних з ветеранами АТО;
  • навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
  • заходи, присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.

І етап. 04 липня – Наметове містечко м. Краматорськ, г. Карачун:

• відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;
  • Волонтерський сектор;
  • Сектор спілкування з ветеранами АТО;
  • Сектор відеопоказів;
  • Сектор обміну інформації;
  • Координаційний сектор;
  • Навчальний сектор.

Робота в секторах:

• презентації проектів, пов’язаних з ветеранами АТО;
  • обмін спогадами;
  • показ відео сюжетів АТО;
  • домедична допомога (майстерклас);
  • акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО».

ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка:

• спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів;
  • Святкова хода. Участь у заходах, присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня. Організатори забезпечують проживання 1 добу(з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г. Карачун (можливо не раніше 13.00год. 4 липня). Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус ( або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу «Інтерсіті», класів «Люкс» та «СВ» у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел.: 0667904773.

Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради