Тра 15

аватаркаЧергова участь Хустської команди студентів «Narcis» у півфіналі Кубку Закарпатської ліги КВН

Усі затяті любителі КВНівських ігор аби «посмакувати гумором» зібралися 10 травня у залі обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», де, у кращих кубкових традиціях «закарпатки», відбулася півфінальна гра Кубку Закарпатської ліги клубу веселих та найкмітливіших. За вихід до Фіналу в Ужгороді змагалися 6 команд області: «Наомі Кемпбелл» (Ужгород), «Они» (Україна), «Narcis» (Хуст), «Десь там» (географічний факультет УжНУ), «Ва-банк» (економічний факультет УжНУ), «Турбозефір» (Космодесант).

Місто Хуст представляла вже відома на Закарпатті Хустська міська збірна команда студентів-КВНівців «Narcis», яка щиро запалювала на обласній сцені дотепні та влучні жарти, дивувала глядачів веселими мініатюрами та гострим гумором.

Команди зіграли три конкурси: імпровіз, розминку та фрістайл. Додатково у мережі відбувся конкурс відеозапрошень, де команди мали можливість показати свою винахідливість та почуття гумору і який дав збірним командам перші бали ще до початку гри. Таким чином, до свого активу хустяни додали 0,4 бала.

У Кубку темою імпровізу став КВН-анонс. Тут хустяни показали правдиву історію виникнення свого міста та продемонстрували високий рівень підготовки, неодноразово зриваючи бурхливі овації та шалений регіт залу.

Протягом гри, в атмосфері невимушеності, явного лідера не було. Судді ЗакЛіги високо оцінили старання всіх учасників, але переможця обрали одного. І перемогу у півфіналі Кубку святкували дівчата «Наомі Кемпбел».

Після виставлення всіх оцінок члени журі висловили вдячність командам за хорошу гру, а глядачам – за підтримку. Але за рішенням журі остаточний склад усіх фіналістів Кубку буде оголошений пізніше.

Гра пройшла дуже яскраво та весело, талановиті хлопці й дівчата доклали максимум зусиль, щоб гідно себе показати. Хустські КВНівці мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння, не обмежуючи свою фантазію. В цілому захід виявився насиченим та непередбачуваним

Вітаємо команду студентів «Narcis» з черговим виступом на обласній сцені та бажаємо їй подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення, гарного гумору.

 Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

фото 1 фото 2 фото 3 фото 4

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: