Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує: | Хустська міська рада
Тра 14

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСтуденти мірялись інтелектом на суперфінальній грі «Що? Де? Коли?»

8 травня 2018 року, в рамках святкування Дня міста Хуст, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбулась «Суперфінальна гра» святкового турніру ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд-переможців студентів ліцеїв, коледжів, вузів та загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуст, в якій змагалися команди: «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Смайлики» та «Патріоти» Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина, «Діти Геродота» та «Челсі» Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, «Добре серце» Хустської СШ І-ІІІ ст. №3, «Пізнайки» та «Крилата юність» Хустської гімназії-інтернату і «Нове покоління» Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

В журі працювали: Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Оксана Головко, директор Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я», Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Вікторія Кочіш, вихователь Карпатського інституту підприємництва, Ростислав Єгоров, викладач-методист Закарпатського базового державного медичного коледжу та Микола Зейкан, вчитель історії Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина. Очолив журі заступник міського голови-керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Сабадош.

На початку гри всі учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя у Другій Світовій війні.

В ході гри студенти відповідали на запитання ведучого гри Валерія Ігнатка, вгадували що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси.

Отож, у результаті інтелектуального турніру І місце виборола команда «Діти Геродота» Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (9,1 балів), ІІ місце в команди «Смайлики» Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина (8 балів) і на ІІІ сходинці (7,4 балів) «Ерудити» Закарпатського базового державного медичного коледжу.

Переможців нагороджено медалями, грамотами та подарунками від Хустської міської ради.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.