Тра 07

аватаркаПроводиться набір до Всеукраїнського табору «Хорунжий»

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Хорунжий І», «Хорунжий ІІ», «Хорунжий ІІІ», «Хорунжий ІV» (далі – табір).

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У рамках заходу:

– базова військова підготовка;

– домедична підготовка;

– навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів на місцях;

– історичні гутірки;

– заняття з самозарадності;

– сплави;

– вечірні ватри.

Орієнтовні дати проведення таборів:

«Хорунжий І» – 04 – 10 червня 2018 року;

«Хорунжий ІІ» – 11 – 17 червня 2018 року;

«Хорунжий ІІІ» – 18 – 24 червня 2018 року;

«Хорунжий ІV» – 25 червня – 01 липня 2018 року.

Участь у заході безкоштовна!!!

Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням:

Попередній відбір учасників триватиме до 02 травня 2018 року.

Звертаємо вашу увагу, що витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюється за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 02 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі «ХорунжийІ», «ХорунжийІІ та до 15 травня 2018 року (бажаючі взяти участі у таборі «ХорунжийІІІ», «ХорунжийІ» згідно встановлених форм (додаток 1) на електронну адресу npvmms@msms.gov.ua та заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/tQ1HtSqeCrnxxLiu1.

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Коновалюк Ольга).

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.