Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує: | Хустська міська рада
Кві 26

аватарка до конкурсу Я Україна-18Розпочався Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!»

10 квітня 2018 року в рамках відзначення Дня Конституції України стартував Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!». Триватиме він до 22 червня 2018 року. Організувала конкурс ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей, формування національно-патріотичної свідомості молоді.

До участі в конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років, від 10 до 15 років і від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів. Зображення бажано подавати у форматі JPEG. Розмір плаката чітко визначений: 40х60см  або  60х40см.

Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня 2018 року включно. В техніці виконання плакату обмежень немає.

Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями, як: актуальність, заклик до дії, творчій підхід (забороняється копіювання, запозичення, тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання.

У кожній номінації передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях.

22 червня 2018 року відбудеться оголошення й нагородження переможців грамотами і цінними подарунками. За результатами Конкурсу будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації й соціальних мережах із відповідними коментарями про автора.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit.

З питань партнерства можна звертатися за тел. +380-096-032-89-83.

Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради