Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує: | Хустська міська рада
Кві 23

аватаркаХустські студенти займаються благодійністю

У четвер,19 квітня 2018 року, на майдані Незалежності міста Хуст студентська молодь під керівництвом управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради провела фінальний етап ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під назвою «Почуй світ!». Захід відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та мав за мету зібрати кошти для дітей з вадами слуху на придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

До акції долучилися активні студенти-волонтери навчальних закладів міста –  вони збирали кошти від небайдужих перехожих у спеціально підготовлені скриньки. До речі, дана акція – це продовження доброчинних справ, що вже четвертий рік поспіль проводить хустська молодь.

На центральній сцені міста талановиті студенти розважали містян і гостей піснями та танцями. У рамках заходу студенти продавали каву та чай, кошти з яких теж пішли на благочинність.

До акції, під егідою Червоного Хреста, долучилися й студенти-волонтери Закарпатського базового державного медичного коледжу, які, окрім збору коштів, вимірювали артеріальний тиск бажаючим.

Студентська молодь була активною, а хустяни у свою чергу підтримали благочинність, проявивши милосердя та благодійність. Тож, за підсумками акції, Студентською радою міста Хуст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради зібрано кошти у сумі 16793,37 коп. (Шістнадцять тисяч сімсот дев’яносто три гривні тридцять сім копійок) та перераховано на банківський рахунок Дитячої обласної лікарні у м. Мукачево.

Благодійність…Це слово асоціюється з допомогою, безкорисливістю, з добрим серцем та турботою про інших. А цей захід ще раз довів, що, незважаючи на складну ситуацію в країні, світ все ж таки не без добрих людей. Багато небайдужих громадян внесли свою частку у добру справу. І якщо в душі у кожної людини ще жевріє вогник любові до своїх ближніх, то ця благородна справа житиме ще довго.

Акцію завершено врученням подяк студентам-волонтерам від Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця».

Щиро вдячні Мирославі Шемоті – голові Хустської міської студентської ради, студентці Карпатського інституту підприємництва та іншим активним студентам-волонтерам за організацію та активну участь у проведенні акції.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.