Кві 23

аватаркаХустські студенти займаються благодійністю

У четвер,19 квітня 2018 року, на майдані Незалежності міста Хуст студентська молодь під керівництвом управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради провела фінальний етап ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під назвою «Почуй світ!». Захід відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та мав за мету зібрати кошти для дітей з вадами слуху на придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.

До акції долучилися активні студенти-волонтери навчальних закладів міста –  вони збирали кошти від небайдужих перехожих у спеціально підготовлені скриньки. До речі, дана акція – це продовження доброчинних справ, що вже четвертий рік поспіль проводить хустська молодь.

На центральній сцені міста талановиті студенти розважали містян і гостей піснями та танцями. У рамках заходу студенти продавали каву та чай, кошти з яких теж пішли на благочинність.

До акції, під егідою Червоного Хреста, долучилися й студенти-волонтери Закарпатського базового державного медичного коледжу, які, окрім збору коштів, вимірювали артеріальний тиск бажаючим.

Студентська молодь була активною, а хустяни у свою чергу підтримали благочинність, проявивши милосердя та благодійність. Тож, за підсумками акції, Студентською радою міста Хуст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради зібрано кошти у сумі 16793,37 коп. (Шістнадцять тисяч сімсот дев’яносто три гривні тридцять сім копійок) та перераховано на банківський рахунок Дитячої обласної лікарні у м. Мукачево.

Благодійність…Це слово асоціюється з допомогою, безкорисливістю, з добрим серцем та турботою про інших. А цей захід ще раз довів, що, незважаючи на складну ситуацію в країні, світ все ж таки не без добрих людей. Багато небайдужих громадян внесли свою частку у добру справу. І якщо в душі у кожної людини ще жевріє вогник любові до своїх ближніх, то ця благородна справа житиме ще довго.

Акцію завершено врученням подяк студентам-волонтерам від Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця».

Щиро вдячні Мирославі Шемоті – голові Хустської міської студентської ради, студентці Карпатського інституту підприємництва та іншим активним студентам-волонтерам за організацію та активну участь у проведенні акції.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: