Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради інформує: | Хустська міська рада
Кві 12

аватарка до конкурсу наукових роб_тДо уваги обдарованої молоді!

До Дня Конституції України Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення молоді до розвитку місцевого самоврядування; створення умов для її творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.

До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Конкурс проходить з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 01 червня 2018 року.

Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ. вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу (e-mail institute2014@ukr.net ) з позначкою «На Конкурс».

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор institute2014@ukr.net ,www.facebook.com/institute2015.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на сайті: www.facebook.com/institute2015.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.