Кві 10

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВідбулось засідання Студентської ради міста Хуст

У середу, 3 квітня цього року, у приміщенні Хустської міської ради, під керівництвом управління культури, молоді і спорту, відбулося чергове робоче засідання Студентської ради міста у розширеному форматі. Його учасниками були представники студентського активу навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації на чолі з головою ради – Мирославою Шемотою.

Відповідно до порядку денного засідання ради актив студентського самоврядування обговорив низку важливих питань,  зокрема: участь студентської молоді в XIII Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» під назвою «Почуй світ», що проходить з 2 по 22 квітня 2018 року в Україні та має за мету зібрати кошти для дітей з вадами слуху.

На засіданні також були присутні представники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які виступили з питань популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, протидії поширенню у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління. У рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» серед студентів розповсюджено плакати та буклети на відповідну тематику.

Крім цього, у роботі Студентської ради взяла участь науковий працівник Хустського Краєзнавчого музею Світлана Дорогій, яка проінформувала присутніх про події, що відбудуться у музеї у квітні місяці,  зокрема: тематична виставка «Евакуйована колекція» традиційного народного одягу Луганщини середини XIX – початку XX століття – «Вишивка. Мудрість віків» і виставка до річниці створення в Хусті гуртка «Пласт» та закликала студентів долучитися до проведення таких заходів.

У підсумку прийнято рішення активізувати роботу органів студентського самоврядування навчальних закладів та надати належну допомогу у проведенні запланованих заходів.

За підсумками діяльності студентського самоврядування міста можна стверджувати, що студентська молодь міста працює активно, плідно та докладає значних зусиль, аби втілити всі заплановані задуми та проекти.

Робота засідання студентської ради виявилася плідною і корисною для всіх учасників.

                                                                                            Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: