Кві 02

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСтуденти мірялись інтелектом на грі «Що? Де? Коли?»

29 березня 2018 року в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста. Захід, що проходив в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», мав за мету розвинути інтелектуальні здібності студентів, сприяти реалізації набутих знань, умінь та навичок, розширити їх світогляд, виховати сміливість суджень, розвити вміння висловлювати власну думку та співпрацювати у команді.

У грі взяли участь 7 студентських команд: «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Stars» і «Кіповці» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Ерудити» і «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу та «Патріот» Хустського професійного ліцею. До речі, студенти, які зацікавились цією грою, заслуговують на повагу, адже потрібно бути досить ерудованим, сміливим та кмітливим, аби гідно захищати честь навчального закладу.

В ході гри студенти відповідали на запитання незмінного ведучого гри Валерія Ігнатка, вгадували що знаходиться у «чорній скриньці» та розгадували ребуси. Учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на цікаві питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість в цілому.

Обов’язки Феміди взяло на себе журі у складі: заступника начальника управління культури, молоді і спорту Мирослави Криванич, спеціаліста управління культури, молоді і спорту Тетяни Гайдур, вихователя Карпатського інституту підприємництва Вікторії Кочіш, викладача-методиста Закарпатського базового державного медичного коледжу Ростислава Єгорова та практичного психолога Хустського професійного ліцею Тетяни Пригари.

Отож, у результаті інтелектуального турніру І місце виборола команда «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу (7,8 балів), ІІ місце в команди «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу (6,8 балів) і на ІІІ сходинці (6 балів) команда «Stars» Карпатського інституту підприємництва. Переможців нагороджено грамотами Хустської міської ради. Крім цього, всі учасники отримали неабияке задоволення від гри, яка додала у щоденне життя студентів ще одну яскраву барву емоцій та спогадів.

За підсумком результатів усіх ігор чемпіонату «Що? Де? Коли?» 2017-2018 навчального року команди-переможці: «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу (27,95 балів), «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного закладу (27,65 балів) та «Stars» Карпатського інституту підприємництва (22,35 балів), з нагоди відзначення Дня міста Хуст, змагатимуться у «суперфінальній грі» чемпіонату ерудитів «Що? Де? Коли?» 2017-2018 навчального року, де за перемогу також будуть боротися найкращі команди з «Шкільної ліги» учнів різних вікових категорій.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: