Бер 30

OLYMPUS DIGITAL CAMERAІ знову в Хусті КВН…

28 березня концертна зала районного будинку культури міста Хуст радо відчинила свої двері глядачам та учасникам гри КВН «студентської ліги». Захід, спрямований на позитив, гумор і сміх, відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Заявки для участі у боротьбі за перемогу подали команди студентів трьох навчальних закладів міста: «не Формат» Карпатського інституту підприємництва (капітан команди Богдан Бляшинець), «Хаджія» Хустського професійного ліцею (капітан команди Олександр Данча) та «Зільонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу (капітан команди Іван Ловга).

Конкурс розпочався з привітання команд, далі продовжився розминкою. Чудову підготовку показали учасники під час конкурсу «Домашнє завдання». Тут було все: впевненість у собі, відчуття сцени, хороший вокал, неординарний підхід до гумору, згуртованість. Молодь добре підготувалася до інтелектуально-гумористичного поєдинку і дарувала присутнім у залі щирі посмішки та хороший настрій.

У перерві гри присутніх у залі чудовими танцями та піснями розважали юні танцюристи – дитячий хореографічний ансамбль «Чіжемки» Школи мистецтв під керівництвом Марини Білинець та студентка Карпатського інституту підприємництва Іванна Пуравець.

Боротьба за призові місця виявилася гарячою. Командам необхідно було пройти три конкурси і гідно показати себе на сцені. В ході гри студенти жартували про веселе та захоплююче студентське життя, вказуючи на необхідність ведення здорового способу життя й відповідальної поведінки молоді у суспільстві. Так, наприклад, у конкурсі «Розминка» команди шукали дотепні і смішні відповіді на запитання ведучих гри.

Журі справедливо визначило переможців гри КВН «студентської ліги» міста Хуст і у підсумку, за кількістю набраних балів, І місце зайняла команда «не Формат» Карпатського інституту підприємництва (капітан команди Богдан Бляшинець), ІІ місце посіла команда «Зільонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу (капітан команди Іван Ловга), а третє місце у команди «Хаджія» Хустського професійного ліцею (капітан команди Олександр Данча).

Учасники гри КВН подарували глядачам гарний настрій, чим заслужили овації залу. Вони показали свою високу театральну майстерність, дотепний гумор, артистизм. Гравці були веселими, запальними та драйвовими.

У свою чергу, начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк подякував командам за цікаву гру та побажав їм подальших перемог, а також від імені Хустської міської ради нагородив переможців кубками та почесними грамотами.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: