Бер 26

1521440670_byry_y_bШановні хустяни! Благодійна акція «Серце до серця» стартує.

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. До речі, за результатами проведення акції у 2017 році, що проходила під гаслом «Я хочу бачити життя», Закарпатська область увійшла у трійку лідерів – було зібрано 282 899 грн. За ці кошти придбано та передано в Обласну дитячу лікарню сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме: авторефрактометр, щільова лампа, стіл для щільової лампи, апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 2 шт., апарат «Ручеек» для тренування акомодації – 2 шт. тощо.

Цього року акція також супроводжуватиметься участю волонтерів для збору коштів, розміщенням скриньок для внесків у медичних та торговельних закладах, освітніх установах.

Отож, Хустська міська рада просить всіх небайдужих, підприємців, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету долучитися до участі в акції «Серце до серця». Для складання зведеної звітності по місту Хуст просимо надати в управління культури, молоді і спорту (каб.28) копії квитанцій про перераховану суму, або надіслати скан-копії квитанцій на електронну адресу khust.culture@ukr.net.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Закарпатської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». Партнером акції (з 2 по 22 квітня 2018 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.

За додатковою інформацією звертатись до Марії Рущак, обласного представника ВБФ «Серце до серця» та координатора акції в Закарпатській області (м.т.:0990828924).

Крім того, повідомляємо, що більш детальну інформацію про проведення акції розміщено на офіційному web-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua/ .

«Серце до серця» – це акція, яка збирає всіх щирих і добрих серцем людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

 Об’єднаймо зусилля заради здоров’я наших дітей!

 Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради.

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: