Бер 06

 

аватарка2 березня 2018 року, в залі обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулась друга чвертьфінальна гра Чемпіонату Закарпатської ліги клубу веселих та найкмітливіших. Попри сніжаний початок весни, у теплій атмосфері залу, за місця у півфіналі боролися 6 команд області: «Счастье бывает разное» (Ужгород), «Narcis» (Хуст), «Перше-ліпше» (Івано-Франківськ), «Без мандата» (Юрфак УжНУ), «Одуванчик» (Ужгород), «4-й поверх» (Філфак УжНУ).

Місто Хуст представляла вже відома на Закарпатті Хустська міська збірна команда студентів-КВНівців «Нарцис», яка щиро запалювала на обласній сцені дотепні та влучні жарти, дивувала глядачів веселими мініатюрами та гострим гумором.

Під час перебігу конкурсів усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, неодноразово зриваючи бурхливі овації та шалений регіт залу. Попередньо у Instagram відбувся конкурс відеозапрошень на гру, де команди мали можливість показати свою винахідливість та почуття гумору. Окремо проведено конкурс для вболівальників, де необхідно було цікаво показати один із зимових видів спорту. Переможець отримав квитки на чвертьфінал Кубку. Знову до Закарпатської ліги КВН повернувся конкурс винахідників та раціоналізаторів – «БРІЗ», який є імпровізаційним. Збірні команди обмінялися видуманими предметами і намагалися смішно обіграти представлений об’єкт. Так наприклад, два хустські слідопити Да і Ша досліджували ужгородську мишоловку та геймерське пугало. Також команда Хуста намагалася смішно відповідати на питання «розминки» та жартувала у домашньому конкурсі «фрістайл».

Гра пройшла дуже яскраво та весело, талановиті хлопці й дівчата доклали максимум зусиль, щоб гідно себе показати. Усі гравці команд намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Хустські КВНівці мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння, не обмежуючи свою фантазію. Та все ж, до фіналу увійшли не всі.  І хоча наша команда у підсумку не здобула перемоги, вона все ж таки вразила публіку своїми пісенними і хореографічними талантами та створила позитивний настрій.

Півфіналістів Чемпіонату визначено. Втім, у Закарпатській лізі КВН ніхто не вилітає, решта команд продовжать боротися за Кубок.

Отож, щиро вітаємо нашу команду з виступом та бажаємо їй подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення, гарного гумору.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

фото 1 фото 2 фото 3 фото 4

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: