Лют 27

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВ рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулось чергове засідання Студентської ради Хуста

22 лютого 2018 року у малому залі Хустської міської ради відбулося чергове засідання Хустської міської студентської ради, на якому зібрались лідери студентського самоврядування з більшості ВНЗ Хуста. На порядку денному були розглянуті питання роботи ради на наступні місяці, а також участь студентської молоді в міських заходах.

На засіданні підбито підсумки роботи ради за І семестр 2017-2018 навчального року, оголошено та обговорено план роботи на ІІ семестр, зокрема організацію і проведення міської гри КВН серед команд студентів вищих навчальних закладів міста, участь збірної команди «Хуст-Нарцис» у Закарпатській лізі гри КВН, що відбудеться 2 березня 2018 року у «Падіюні» м. Ужгород тощо. Загалом розглянулось багато важливих питань, які стосуються безпосередньо студентства міста: про забезпечення основних прав студентів, про організацію розважальних заходів, про вдосконалення інформаційної роботи та ін. Зробили студенти і певні намітки щодо подальшої діяльності студентської ради, адже ідей та задумів багато, потрібно це все опрацювати та узгодити.

Одне із питань порядку денного – залучення студентської молоді до волонтерської діяльності у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене». Було закликано молодь брати активну участь у громадському житті міста, приєднуватись до соціальних проектів з метою пропаганди і утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі.

Також членів Студентської ради ознайомлено з порядком призначення та переліком документів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Відрадно, що у студентській раді міста Хуст зібралась хороша і сильна команда, студенти уже достойно представили себе і можна з впевненістю сказати, що діяльність Хустської міської студентської ради буде ще більше плідною та ефективною!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради, 27 лютого 2018 року.

Аватарка-Відповідальність починається з менеOLYMPUS DIGITAL CAMERA