Лют 15

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЕрудити міста Хуст змагались до дня Святого Валентина

7 лютого 2018 року в залі Закарпатського базового державного медичного коледжу м.Хуст до дня Святого Валентина відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, в якому змагалися команди: «Патріот» Хустського професійного ліцею, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг, «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Інь-Янь» Медичного коледжу «Монада», «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Ерудити» і «Розумники» Закарпатського лісотехнічного коледжу та «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна».

В журі працювали: старший викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг Оксана Часіна, викладач-методист Закарпатського базового державного медичного коледжу Ростислав Єгоров, вихователь Карпатського інституту підприємництва Вікторія Кочіш та начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк.

В ході гри студенти відповідали на інтелектуальні запитання від ведучого гри Валерія Ігнатка, відгадували що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси. Однією з вимог участі у грі, як завжди, були наявність: єдиної форми одягу, емблеми команди, талісману, девізу та назви, за що команди отримали додаткові бали.

У результаті інтелектуального турніру І місце виборола команда «Медики-ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу (8 балів), ІІ місце в команди «Вакцина» також із Закарпатського базового державного медичного коледжу (7,75 балів), а ІІІ сходинку розділили між собою команди «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України і «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», взявши по 6,5 балів. Переможців нагороджено грамотами міської ради.

Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту

DSC_0690 DSC_0691 DSC_0700 DSC_0706 DSC_0715 DSC_0716 DSC_0718 DSC_0724 DSC_0735 DSC_0753 DSC_0760