Кві 18

OLYMPUS DIGITAL CAMERAФінальний турнір визначив кандидатів на суперфінал

12 квітня 2017 року в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся святковий Пасхальний інтелектуальний турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, в якому змагалися команди: «Stars» і «КІПовці» Карпатського інституту підприємництва ВНЗ ВМУРоЛ «Україна», «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «ХусТеК» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг та «Орли» Хустського професійного ліцею.

В журі працювали: Володимир Власюк, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Тетяна Гайдур, спеціаліст управління культури, молоді і спорту, Вікторія Кочіш, вихователь Карпатського інституту підприємництва, Оксана Часіна, викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг, Ростислав Єгоров, викладач-методист Закарпатського базового державного медичного коледжу та Людмила Гречка, викладач Хустського технічного коледжу ТСО України.

У ході гри студенти відповідали на цікаві запитання ведучого гри Валерія Ігнатка, відгадували, що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси. В результаті інтелектуального турніру І місце виборола команда «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу (10 балів), ІІ місце в команди «Stars» Карпатського інституту підприємництва (8,5 балів) і на ІІІ сходинці – команда «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг (5,75 балів)/

Переможці за підсумком результатів усіх ігор чемпіонату «Що? Де? Коли?», а це команди: «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Stars» Карпатського інституту підприємництва та «Медики-ведмедики» Закарпатського базового державного медичного коледжу 10 травня 2017 року, з нагоди відзначення Дня міста Хуст, змагатимуться у суперфінальній грі чемпіонату ерудитів «Що? Де? Коли?» 2016-2017 навчального року, де за перемогу також будуть боротися трійка найкращих команд з «Шкільної ліги» (учні 8-9 класів) міських шкіл, трійка найкращих команд з «Вищої ліги» (учні 10-11 класів) міських шкіл, трійка найкращих команд з «Вищої ліги» (учні 10-11 класів) шкіл Хустського району.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту