Гру 19

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСвятий Миколай сьогодні завітав до маленьких пацієнтів Хустської районної лікарні

Вже стало доброю традицією, за сприяння Хустського міського голови Володимира Кащука, напередодні новорічно-різдвяних свят вручати солодкі подарунки маленьким пацієнтам Хустської райлікарні. Не став винятком і нинішній рік. Святий Миколай сьогодні особисто завітав до дитячого відділення лікарні у супроводі янголят і привітав понад п’ятдесят маленьких пацієнтів з наступаючими святами.

Театралізоване дійство перед дітками розіграли учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2: Вікторія Вакарова, Юля Лада, Анастасія Микитчак, Юліана Рішко, Ангеліна Штейфан та Олександр Барзул.

Вже понад сім років цю традицію започатковано управлінням культури, молоді і спорту Хустської міської ради, адже найкращі ліки для швидкого одужання – це позитивні емоції, й такі привітання неабияк поліпшують настрій дітей. Цього року ми змінили формат і малечу вітав не Дід Мороз напередодні нового року як раніше, а Святий Миколай у день Миколи Чудотворця, – зазначив начальник управління культури, молоді і спорту міськради Володимир Власюк.