Лис 22

LoveДопомога знайшла своїх адресатів

Днями Студентська рада міста Хуст завершила благодійну акцію. Нагадаємо, що 25 жовтня цього року на Майдані Незалежності міста відбулася, зініційована Хустською студентською радою при управлінні культури, молоді і спорту Хустської міської ради, благодійна акція під назвою «Осінь – час дарувати тепло», метою якої був збір коштів для допомоги хворим дітям із сімей, що опинилися у складних життєвих ситуаціях.

У ході проведення акції студентами-волонтерами було зібрано м’які іграшки та кошти у сумі 11 тис. 552 гривні. У результаті Студентська рада міста під головуванням Мирослави Шемоти закупила та передала до двох дитячих відділень Хустської районної лікарні 10 комплектів постільної білизни, 2 теплонагрівачі, декілька пакунків памперсів, 3 великі рушники, дитячі вологі серветки, креми, м’які іграшки та інші необхідні для хворих дітей речі, адже напередодні студенти радилися з медиками про те, що саме потрібно маленьким пацієнтам лікарні/

Отож, щиро вдячні Мирославі Шемоті, студентам-волонтерам та всім небайдужим громадянам міста Хуст за активну участь у благодійній акції.

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

http://m-studio.net.ua/studenti-khustshhini-z%D1%96brali-koshti-dlja-ditjacho%D1%97-l%D1%96karn%D1%96/

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: