Жов 26

1Участь команди «Хуст-Нарцис» у фінальному 20-му сезоні Закарпатської ліги КВН

11 жовтня в залі обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» в Ужгороді відбувся фінал Кубку Закарпатської ліги КВН, де визначали володаря Кубка Закарпатської Ліги.

Участь у Фіналі Кубка взяли 5 студентських команд, які боролися за головний трофей сезону: «Шок» (м. Мукачево), «Розовый вечер» (медфак УжНУ),  «Одуванчик» (м. Ужгород), «Wall street» (УжНУ) та Хустська міська збірна команда КВН «Хуст-Нарцис».

Титул найкращих в області відстоювала і, вже знана серед «КВНівців» області, Хустська міська збірна команда КВН «Хуст-Нарцис» у складі: Білинець Михайла, Бляшинець Богдана, Тішлер Олександра, Гички Романа, Лабатій Івана, Ловги Івана, Михайлюк Олександра, Продан Руслана, Соколович Костянтина та незмінного капітана команди – Хаджишвілі Дмитра. Хустська молодь добре підготувалася до інтелектуально-гумористичного поєдинку і дарувала присутнім у залі щирі посмішки та хороший настрій. Вони продемонстрували все, на що здатні, й виклалися на всі 100% та змогли на рівних позмагатися з уже визнаними «майстрами гумору». І хоча наша команда у підсумку не здобула перемоги, але вона ще раз довела, що недарма вважається фаворитом суддів та публіки.

Команди зіграли три конкурси. Розпочали зі спільного привітання всіх команд. Далі «КВНівці» намагалися дотепно відповідати на власні запитання у розминці та розвеселити публіку у фрістайлах.

Як завжди перед конкурсними виступами волонтери Руху підтримки закарпатських військових взяли вітальне слово та збирали у благодійну скриньку кошти на потреби наших бійців.

Традиційно для кубкових ігор, члени журі оцінок не ставили, а наприкінці гри кожен із суддів віддав свій голос за найкращу, на його думку, команду. 5 голосів із 7 набрали «Одуванчики» (м. Ужгород). Тож, цьогоріч саме вони – володарі Кубку Закарпатської Ліги КВН. Відрадно, що серед улюбленців журі була і команда міста над Тисою.

Емоції нашої команди після завершення сезону – різноманітні. У когось більш позитивні, хтось налаштований пригнічено, бо завершився черговий рік КВНу. Але крапку ставити зарано!

Вже зовсім скоро, у листопаді, Закарпатська Ліга КВН розпочне новий сезон 2017-2018 років. І наша команда, натхненна вдалою грою та позитивними висловами про неї членів журі, планує взяти участь у наступному сезоні.

Тож, бажаємо збірній команді студентів вищих навчальних закладів міста «Хуст-Нарцис» цікавих, дотепних сценок та перемоги у наступних гумористичних змаганнях!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: