Січ 29

У Хусті до Дня Соборності України відбулися турніри з шахів і шашок 64

19-20 січня 2019 року у фойє Хустської райдержадміністрації пройшли інтелектуальні змагання з шахів і шашок-64 до відзначення 100-річчя з Дня Соборності України, де мали змогу позмагатися усі бажаючі та любителі цих ігор. У фойє, де проводились змагання, панувала напружена атмосфера, кожен гравець зосереджено продумував свої ходи і комбінації та мав можливість проявити свою кмітливість, розумову вправність та здібності і, звичайно, поборотися за призове місце.

У результаті змагань із шахів перше місце посів кандидат у майстри спорту Іван Богач. У змаганнях з шашок відмінний результат показав Петро Дасік.

Отож, призові місця  традиційних спортивних турнірів розіграли між собою таким чином.

Шахи:    I місце – Іван Богач;

II місце – Василь Голубець;

III місце – Петро Дасік.

Шашки: I місце – Петро Дасік;

II місце – Василь Голубець;

III місце – Іван Богач.

Переможці змагань отримали грамоти управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, солодкі призи та яскраві враження від змагань.

Проведення подібних турнірів дуже важливе, оскільки розвивають логічне мислення, дають можливість перевірити власний потенціал і сили суперників, а також удосконалити майстерність.

Бажаємо нашим спортсменам у майбутньому яскравих гросмейстерських перемог!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради