Чер 21

SAMSUNGЗакарпаття, зустрічали у місті над Тисою.

Відомий спортсмен-екстремал з Угорщини Гідвейгі Уштош Пал разом зі своїм другом із Солотвина Каролем Токарем завершив півтисячний пробіг, який присвятив приверненню уваги до розвитку туризму та рекреації у Закарпатті.

– У зв’язку з подіями на Сході України, чимало туристів, в тому числі з Угорщини, скасували свої подорожі до вашої країни та Закарпаття зокрема. Від цього страждає сільський туризм, який є значною підтримкою для місцевого населення. Відгомін війни таки дається взнаки, а отже і бігти вирішили задля привернення уваги туристів до Закарпаття, – ділиться думками 45-річний спортсмен-екстремал Гідвейгі Уштош Пал .

Стартували бігуни з угорського м. Вац. Маршрут спортсменів проліг через закарпатський Вілок, міста Виноградів та Хуст. У селищі Вишково екстремали завершили свій марафон. У всіх містах спортсменів зустрічали представники влади та громадські активісти.

Гідвейгі Уштош Пала також називають «Послом Тиси». Він – ініціатор міжнародної кампанії, спрямованої на збереження величної річки, яка прямує свої води п’ятьма європейськими країнами: Україною, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Сербією.

SAMSUNG SAMSUNG

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: