Лис 23

1Для сучасної молоді визначитися з вибором майбутньої професії, а отже, і власної долі, нині є завданням недостатнім. По-перше, випускники розуміють, що вони мають обрати не просто улюблену, а й актуальну в майбутньому професію, і зробити цей вибір слід не в останньому класі. А по-друге, вони вже зараз мають планувати стратегію власного життя, орієнтуватись в системі найрізноманітніших неоднозначних цінностей. Вони повинні визначати своє життєве кредо та свій стиль уже сьогодні, щоб потім, у дорослому житті, бути щасливими, успішними й конкурентоздатними.

Саме тому, 22 листопада, чергове профорієнтаційне заняття, учасники клубу «Людина і природа», в рамках клубної роботи, провели на базі Хустського краєзнавчого музею. Екскурсовод Оксана Муржо ознайомила учасників клубу з краєзнавчою, науково-дослідницькою, художньо-естетичною роботою музею. Під час заходу школярі мали можливість пройти через нерозривний взаємозв’язок минулого, сучасного й майбутнього рідного краю, життям Хуста, починаючи з давніх часів та закінчуючи сьогоденням. Школярі зацікавилися з музейними експонатами, які використовували медики, перукарі, комірники, працівники освіти, фінансисти та інші.

Екскурсія  в музей учням дуже сподобалася. Вони отримали багато нових вражень, розширили свої знання про побут та світ професій минулого часу і отримали заряд позитивного настрою. В заході взяли участь 14 учасників клубу та класний керівник.

Хустський МРЦЗ

2 3 4 5

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: