Тра 09

DSC002269 травня Хустщина відзначала День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди свята біля пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних з історичними подіями цієї страшної війни, в населених пунктах краю відбулися мітинги-реквієми за участю керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників громадських організацій та вдячних нащадків.

Мітингом-реквіємом біля Обеліску Слави розпочалися пам’ятні заходи у Хусті.

Відбулося покладання вінків та квітів до могили полеглим у боях Другої світової війни. У пам’ятному заході взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, голова районної ради Олександр Пацкан, Хустський міський голова Володимир Кащук, ветерани війни, громадськість міста та району.

З вітальними словами до учасників мітингу-реквієму звернулися перші особи міста та району. – Дорога громадо, шановні ветерани та учасники бойових дій. 8 травня 1945-го року після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі. Два роки тому Україна приєдналася до європейських країн у відзначенні Дня пам’яті та примирення. Ця нова для нас традиція жодним чином не підміняє, а доповнює і посилює звичне державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день, зичу вам, дорогі ветерани, здоров’я, благополуччя, а головне, миру та процвітання в рідній незалежній Україні, – наголосив міський голова Володимир Кащук.

DSC00250DSC00239DSC00207DSC00205DSC00198DSC00187DSC00192DSC00179DSC00233DSC00184

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: