Тра 22

В рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” у м. Хусті заплановано проведення «Круглого столу зі сталого розвитку» проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3»  у м. Хуст  23 травня 2016 року.

Основна мета тренінгу: Розглянути стан впровадження та завершення робіт по мікропроектам ОСББ в 2015 та 1е півріччя 2016 р. Підвести підсумки, проаналізувати сталість розвитку ОСББ. Розглянути можливі спільні плани (заходи) на 2е півріччя 2016 року

Дата проведення – 23.05.2016 р. Початок засідання – 11.00 год. (проект програми круглого столу).

На участь в роботі круглого столу пропоную запросити керівники структурних підрозділів міських рад, керівники ОСББ, представники місцевих ЗМІ, представники  ВНЗ – партнерів Проекту ЕС/ПРОН МРГ.

З повагою,

Марія Йовбак – координатор Проекту МРГ-ІІІ в Закарпатській області.