Лис 20

19 листопада, з нагоди міжнародного Дня студента і Дня КВН, в Хусті відбулася гра «КВН» між вихованцями вишів. За почесний кубок переможця поборолися п’ять команд: «Бригада в кліточку» Карпатського інституту підприємництва (капітан Марія Бринзяник), «Реальні ботани» Закарпатського базового державного медичного коледжу спільно з Хустським технічним коледжом (капітан Маруся Гриньо), «Інь-Янь» Хустського медичного коледжу «Монада» (капітан Оксана Ількова),  «На тверезу голову» Закарпатського лісотехнічного коледжу (капітан Андрій Король), «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг (капітан Сергій Соболь). Організатором змагань виступила Хустська міська рада, зокрема, управління культури, молоді і спорту (начальник Володимир Власюк).

На гравців чекали традиційні конкурси: «Привітання», «Розминка» і «Домашнє завдання», проте показати свої таланти та почуття гумору потрібно було неординарно, яскраво й цікаво. Тож із іспитом на кмітливість і дотепність молодь впоралася чудово. Протягом гри звучало безліч жартів про навчання, дозвілля, життя в гуртожитку, відносини з викладачами. Дивували окремі команди не тільки гостротою розуму, але й прекрасними акторськими здібностями, ставлячи міні-вистави, показуючи пісенні й танцювальні пародії, навіть відеосюжети.

А самих КВН-івців розважали обдаровані школярі, зокрема, дитячий зразковий фольклорний гурт «Цімборики» (керівник Наталія Шимша) із неперевершеною композицією, що стала гімном Небесної сотні «Гей, пливе кача…», Іванка Сабадош із власним віршем про студентство, а також талановиті юні вокалісти Оксана Ухаль, Марина Фречак, Ірина Товкан та Олександра Лаврюк.

А до суддівської колегії увійшли: керуючий справами міськвиконкому Василь Сабадош, начальник управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимир Власюк, начальник управління освіти, науки та у справах національностей Василь Мочарник, режисер, викладач Одеського театрального училища Сергій Гержик, головний спеціаліст управління освіти, науки та у справах національностей Світлана Косик, директор Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Головко.

-Гра виявилась досить напруженою, адже зібралися найсильніші. Інколи учасникам доводилось імпровізувати, інколи викручуватись, але випробування усі гравці пройшли гідно і показали, що вони справді веселі та кмітливі. Отже, хороший настрій та позитивні емоції присутнім у залі було гарантовано, – розповів голова журі Василь Сабадош.

-Темою гри ми обрали знайому для кожного вихованця університету, коледжу чи ліцею фразу: «Будні студента…». Приємно, що команди у жартівливому стилі відтворили хвилюючі події власного життя.  Бо ж, як кажуть, студент – це не знання чи професія, а стан душі людини. І, напевно, один із найчудовіших! – підкреслила організатор конкурсу Мирослава Пойда.

Після підведення підсумків, кубок студентської ліги КВН отримала команда «Реальні ботани», другу сходинку посіли «Інь-Янь», а бронза дісталась «Бригаді в кліточку».

Марина АЛДОН