Лют 22

420 лютого, за сприяння Хустського міськрайонного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Немецтек» для безробітних та незайнятих.

Підприємство є єдиним представництвом німецької корпорації Frytek в Україні, яка спеціалізується на виготовленні електрокомплектуючих для автомобільної промисловості, покришок та аксесуарів для акумуляторів.

З 1 вересня 2009 року ТзОВ «Немецтек» почало виробництво кабельної продукції в м. Хуст по вулиці Гвардійській 122, з цеху, в якому працівники виконували операції ручної пайки оловом та складальні операції. Згодом, з червня 2011 року, на підприємстві почав працювати цех по виготовленню пластмасових виробів методом лиття під тиском. На даний момент підприємство має досвідчений колектив з 95 працівників, що успішно працюють на сучасному європейському обладнанні за сучасними технологіями, в хороших умовах праці та з стабільною заробітною платою.

Для учасників заходу було проведено екскурсію по виробничих цехах та автоматизованих процесах виробництва. Безробітні отримали корисну інформацію про умови праці, професії, які задіяні на підприємстві, ознайомилися з видами робіт, вакансіями, можливостями професійного навчання та перспективами кар’єрного росту. Робочий графік підприємства: налагоджена робота в 3 зміни – з 07.00 – 15.00, з 15.00.-.23.00, з 23.00 – 07.00. Звичайно ж, такий графік роботи дає суттєву надбавку до окладу у вигляді 20% за вечірні та 40% за нічні години, а робота в суботу оплачується у подвійному розмірі. Налагоджена транспортна доставка працівників з сіл  Рокосово, Крива, Залом, Кошелево, Іза Хустського району.

Крім того, учасники заходу дізналися, що особлива увага на підприємстві акцентується на якості продукції, що виготовляється, а остаточний контроль за якістю виготовлених деталей по кожному працівнику здійснює угорсько-німецьке підприємство-замовник. Для забезпечення високої якості виготовлення технічного рівня продукції на підприємстві постійно реалізовується програма оновлення та покращення виробництва, що відповідає світовим стандартам.

На всіх етапах виробництва поступово проводиться автоматизація виробництва, окрім процесів, які технологічно можуть виконуватися  тільки людиною. А також тут турбуються про комфорт працівників: встановлені спеціальні витяжки, а самі процеси позбавлені шкідливих чинників на здоров’я працівників; є обладнана кухонним інвентарем кімната прийому їжі, окрім  обідньої, є ще 3 технологічні перерви.

На сьогоднішній день актуальною вакансією в Товаристві «Немецтек» є професія монтажник. З роботою даного підприємства ознайомились 18 осіб з числа безробітних.

Хустський міськрайонний центр зайнятості.

1 2 3 5 6

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: