Жов 09

До Всеукраїнського дня бібліотек колектив Хустської міської бібліотеки, очолюваної Вікторією Курденко, організував чудову зустріч з відомим науковцем, літературознавцем, фольклористом, доктором мистецтвознавства, кандидатом філологічних наук, великим патріотом і справжнім громадянином України Іваном Хлантою. 30 вересня в читальній залі презентовано творчість нашого земляка, уродженця села Копашнева. На захід зійшлося чимало хустян – небайдужих до рідного слова, духовності. Про свій життєвий, творчий шлях і досягнення цікаво розповідав Іван Хланта, який сьогодні є членом Національної спілки журналістів України, лауреатом Всеукраїнських премій ім. В.Антоновича, І.Франка, лауреатом фольклорно-етнографічного конкурсу ім. М.Зубрицького, заслуженим діячем мистецтв України.

Незабутньою була зустріч ще з одним гостем – талановитим художником, поетом-самородком із села Березова Іваном Тегзою, якого теж «відкрив» для нас шукач народних скарбів – Іван Хланта.

Теплою та задушевною видалася зустріч з корифеями нашого краю. Порадували і виступи талановитого юного віртуоза О.Поради – вихованця школи мистецтв та викладачів М.Шимон, Р.Жарікової й І.Поради. Не залишили байдужими шанувальників автентики і декламовані учнями спеціалізованої школи І-ІІІст. №3 (керівник М.Ю.Росоха) вірші нашого земляка Івана Хланти. Своє вміння володіти співучою українською мовою демонструвала внучка Івана Хланти, прочитавши вірші, присвячені дідусеві.

Завершилась незабутня зустріч вітальними словами начальника управління культури, молоді і спорту Володимира Власюка. Останній привітав бібліотекарів зі Всеукраїнським днем бібліотек, а гостям свята подякував за незабутню зустріч, яка сподіваємось, стане традиційною.

Начальник управління культури, молоді і спорту

Володимир Власюк

Фотогалерея: