Самодіяльний народний фольклорний ансамбль «Троїсті музики»

Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради


Керівник – Анишинець Олександр Олександрович, викладач вищої категорії

Самодіяльний фольклорний ансамбль «Троїсті музики» утворено в 2003 році на базі Школи мистецтв міста Хуст.  До його складу входять як аматори, так і професіонали народного мистецтва. Керівником колективу є Анишинець Олександр Олександрович. Ансамбль «Троїсті музики» є учасником не тільки всіх святкових масових заходів, які організовує Хустська міська рада, але і регіональних фестивалів та святкових концертів, зокрема: 24 серпня 2009 року взяв участь у зведеному обласному святковому гала-концерті в м. Ужгороді з нагоди відзначення 18-ї річниці проголошення Незалежності України, 13 вересня 2009 року взяв участь у обласному фестивалі-ярмарці «Гуцульська бринза», що проходив у м. Рахові за участі Президента України Віктора Ющенка. «Троїсті музики» запрошувалися до столиці на звітні концерти області.

Колектив також отримав відзнаки на Міжнародних фестивалях: в Подвігорлатському фольклорному фестивалі «Під Бескидом зелененьким», який проходив у червні 2009 та 2010 року в м. Сніні Словацької республіки, у «ІІ-му та ІІІ-му міжнародному фольклорному фестивалі Культур Карпатських», який проходив у липні 2009 та 2010 року в м. Лєско Польської республіки.

До складу ансамблю входять: Анишинець О.О. (баян), Брень Ю.І. і Нодь О.О. (скрипка), Куліш Ю.Ю. і Стойка Я.С. (бубен). Окрасою колективу «Троїсті музики» є солісти Олена Товт та Анатолій Барна.

В репертуарі «Троїстих музик» більше тридцяти Закарпатських та українських народних пісень, пісні і танцювальні мелодії Закарпаття, в’язанки народних пісень «Мелодії затисянської долини», в’язанки Закарпатських пісень Хустщини.

Колектив співпрацює зі зразковим дитячим хореографічним ансамблем «Хустяночка», з яким підготували три фольклорні композиції. У фонді колективу є сценічний одяг.

Ансамбль «Троїсті музики» є постійним учасником міських художніх виставок та міжнародних пленерів, які організовуються Хустською міською радою: «ХУСТ-АРТ-2007, 2008, 2009 та 2010», в яких беруть участь художники з Австрії, Польщі, Словаччини, Хорватії, Швеції, Південної Кореї, Кувейту, Білорусії, Литви, Молдови та України.

Hинi ансамбль – це успішний колектив, який активно пропагує народне музичне мистецтво історичної Мараморощини – перлини Закарпаття.

В арсеналі колективу Почесні грамоти управління культури облдержадміністрації, Хустського міського голови, управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради та відділу культури і туризму Хустської райдержадміністрації.

Робочий репертуар самодіяльного народного фольклорного ансамблю «Троїсті музики»

  1. В’язанка народних пісень Закарпаття.
  2. Фольклорна композиція «Мелодії і танці Затисянської долини».
  3. Закарпатські пісні Хустщини:

«Ой, доле моя, доле»;

«Ой на горі два дуби»;

«Ой, Марічко, чі-чі-рі».

  1. Попурі на теми Закарпатських пісень.
  2. Попурі на танцювальні мелодії Закарпаття.
  3. Українські народні пісні Закарпаття:

«Біля річки, біля броду»;

«А чи знаєш, мій Андрійку»;

«Ой чорна, я си чорна»;

«Іванку, Іванку».

  1. В’язанка весільних пісень і мелодій Хустщини.
  2. Весільні коломийки Закарпаття.
  3. В’язанка колядок.

Контакти:

Керівник – Анишинець Олександр Олександрович

тел. роб.: (03142) 4-36-41, тел. дом.: (03142) 5-33-94

моб. тел.: 067-9548077

E-mail: khust.culture@mail.ru

 

 

Фотогалерая:


Коментування вимкнуте.