Лис 11

2 листопада Хустську міську бібліотеку відвідала група студентів з університетів і коледжів міста, які входять у Студентську раду міста Хуст. Працівники бібліотеки ознайомили їх зі структурою та діяльністю бібліотеки, розповіли про фонд та правила користування бібліотекою.
На абонементі студенти зацікавились галузевою літературою, у читальному залі – класикою літератури українських та зарубіжних авторів, переглянули нові надходженнями з психології, економіки та словники архаїчних мов.
Студенти розповіли чим займається Студентська рада, як організовують дозвілля студентів, пропагують здоровий спосіб життя, про акції які вони планують та розповіли про екологічну акцію, під час якої розміщували пакети для збирання сміття на берегах річки Ріка.
Також було визначено напрями співпраці Студенської ради з міською бібліотекою.

Начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк

Фотогалерея: