Тра 20

10-11 травня в м. Хуст проведено ряд спортивних змагань, зокрема в суботу в спортивному залі ЗЛТК змагалися юні гандболісти 2003 року народження з смт. Солотвина, м. Берегова, м. Ужгорода і Хуста. У підсумку І місце виборола команда ДЮСШ «Хуст-Нарцис», ІІ місце – команда з смт. Солотвина і на ІІІ сходинці опинилися берегівчани.

Наступного дня, в неділю, на футбольному полі стадіону «Карпати» у турнірі змагалися юні футболісти 2003-2004 року народження з м. Хуст, смт. Вишкова і смт. Буштина. І місце в ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Сура Б.Й.), ІІ місце в ДЮСШ смт. Вишково, а ІІІ місце посіла команда ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Форкавець В.В.).

Протягом двох днів у борцівській залі стадіону «Карпати» змагались юні борці з вільної боротьби з м. Калуша, м. Тлумача, м. Виноградова, м. Тячева та Хустської міської ДЮСШ «Хуст-Нарцис» у 10 вагових категоріях серед юнаків та у 5 вагових категоріях серед дівчат. З 15 вагових категорій борці нашої ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Ізраель Шайтілаєв) стали чемпіонами у 10 категоріях: І місце: Міклош Каріна (30 кг), Томищ Марія (32 кг), Міклош Вікторія (37 кг), Чемердовська Едіта (40 кг), Нодь Оксана (48 кг). Серед юнаків на І місці: Дзяпко Олег (32 кг), Вароді Віталій (35 кг), Фетько Василь (38 кг), Запольський Валерій (56 кг), Лемак Михайло (73 кг).

А в районному будинку культури проводився турнір з шахів і шашок. Спеціально для міської федерації міський голова Володимир Кащук подарував 5 комплектів шахових годинників, шахів і шашок.

Начальник управління культури, молоді і спорту

Володимир Власюк