Кві 11

Ринок прац_За сприяння державної служби зайнятості у січні-березні 2018 року:

– Отримали роботу – 370 осіб, з них 61 – зареєстрований безробітний.
– Проходили професійне навчання – 37 безробітних.
– Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру роботах – 25 безробітних осіб.

Станом на 01 квітня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 249 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю – 193 осіб. Сума виплаченої допомоги по безробіттю за 3 місяці склала 1 331 тис. грн.

201 роботодавець, протягом січня-березня, для укомплектування кадрами подав до центру зайнятості 411 вакансій. Актуальними для працевлаштування на 31 березня було 75 вакансій. Середній розмір оплати праці по одній вакансії склав 4 250 грн.

Серед зареєстрованих безробітних:
– жінки – 168 осіб (67,5%);
– молодь віком до 35 років – 80 осіб (32,1%);
– особи, що проживають у сільській місцевості – 106 осіб (42,6%);
– особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 103 особи (41,1%).

В своїй роботі Державна служба зайнятості постійно запроваджує нові сервіси як для роботодавців так і для шукачів роботи. Зараз не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди шукачів роботи з роботодавцями. В найближчий час планується запровадити віртуальний кабінет для безробітних та роботодавців. Це дає можливість стати ближчими до людей, надавати консультації, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою.

Минулого року розпочав роботу новий сервіс із онлайн-реєстрації на прийом до фахівців центру зайнятості. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно.

Завдяки запровадженому сервісу, громадяни можуть записатись на:

• отримання консультації з питань сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профорієнтації, юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо;
  • перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості у зарезервований час.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронна черга».