Кві 23

ПРОПОНУЄМО 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЮ РЕКОНСТРУКЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ МІСТА ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

є 7 відгуки. к “ШАНОВНІ ХУСТЯНИ!”

 1. 1. Василь Говорит:

  Шановна влада!Що, виставили набір компюторної графіки?Де хоч натяк про привязку до елементів благоустрою та забудови центральної площі міста? І такий архітектурний “шедевр” виставили хустянам? Для чого?

 2. 2. Володимир Говорит:

  Шановна влада.А де муниципальний туалет на схемі? Чи молоді мами з діточками,відпочиваючі та гості міста з Європи будуть справляти потреби на клумби з квітами чи під кустик?

 3. 3. Тетяна Говорит:

  Не забагато фонтанів для такого міста як Хуст? Краще б подбали про те, де будуть паркуватись машини коли закриють центр? Чи ви вважаєте, що тих місць, біля ринку, буде достатньо?

 4. 4. Віктор Говорит:

  З року в рік плани змінюються,причому кардинально в інший бік, та тут нічого доброго немає адже “відмивання” коштів за кожен з планів , як теперішній так і попередній , потребує колосальних коштів. Та як ми бачимо віз і зараз на тому місці, ми потопаємо в руїнах. Якщо коментувати даний проект то він є непоганим, але зелені зони , принаймні на центральній площі повинні бути з парканчиком,аби при проведенні масових заходів їх не витоптували. Також можна зменшити площу зелених насаджень та кількості лавок в районі двох ринків, адже там будуть не відпочивати, а знову торгувати,тим самим збільшивши площу під паркування машин. І взагалі там можна організувати площу накшталт тої що є спереду супермаркету Вопак. Звісно цікаве остаточне рішення та терміни виконання даних робіт, ну і звісно врахування пропозицій містян, адже влада не в тих хто в міській раді, а в нас- жителів міста!!!

 5. 5. Михайло Говорит:

  А коли розпочнеться реконструкція центральної частини міста?

 6. 6. Віктор Говорит:

  Пройшов час, а відповідей немає, нас як завжди просто надули.Нікому,нажаль, наше громадське обговорення непотрібне….просто чергові формальності…….як зазвичай…….ми ніхто…..а можновладці-огого які молодці:)))

 7. 7. Марія Говорит:

  мда…))

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: