Чер 22

ХУСТСЬКИЙМІСЬКИЙГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№51/02-05

Від 11.06.2015 р. м.  Хуст

Про Координаційну раду з питань конкурсного відбору проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

З метою забезпечення виконання Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Хустською міською радою від 15.05.2015 року, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити Координаційну раду для проведення конкурсного відбору мікропроектів поданих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Хуста для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у складі, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити положення про Координаційну раду з питань конкурсного відбору проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», згідно з додатком 2.
  3. Дане розпорядження у тижневий термін з моменту прийняття розпорядження забезпечити його оприлюднення на офіційному сайті Хустської міської ради.
  4. Призначити відповідальною особою за роботу Координаційної ради Муніципального координатора Погоріляк Аллу Михайлівну – головного спеціаліста управління житлово-комунального господарства.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Фетька І.М.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА В.КАЩУК

до розпорядження міського голови

від 11.06.2015 р. №51/02-05

СКЛАД