Кві 11

imagesШАНОВНІ ХУСТЯНИ!

Розпочинається громадське обговорення детального плану території  забудови земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га визначеної для продажу на аукціоні для будівництва адміністративного центру на майдані Незалежності, в м. Хуст, Закарпатської області.

Замовником даної документації є Хустська міська рада

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Хустської міської ради за адресою: м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27, каб. 42, тел. 5-23-91. Відповідальна особа – Орос Василь Васильович, головний архітектор міста Хуст.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до відділу містобудування та архітектури Хустської міської ради за вказаною вище адресою.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення.

є 8 відгуки. к “Розпочинається громадське обговорення детального плану території забудови земельної ділянки визначеної для продажу на аукціоні для громадського призначення на майдані Незалежності, в м. Хуст, Закарпатської області”

1. 1. Vova Говорит:

Це буде будівля міської ради?

2. 2. п. Вікторія Говорит:

Дуже рада, що взагалі здогадалися запитати , що думають з цього приводу Хустяни.Мені не подобаеться жодний проєкт.Думаю, що Хусту не потрібна така велика площа. Площа це ж не тільки бруківка , але й будівлі. Для двохповерхового Хуста, площа достатня така, яла була до реконструкцІЇ.Так, як це і тепер в маленьких чеських містечках.Тому і будівля мала б мати вигляд тої, що нажаль бездумно знесли в радянський час. Ваші проєкти оголюють страшну п ятиповерхову хрущовку тай типовий проєкт райкому не можна назвати шедевром архітектурного дизайну, тому треба таку будівлю, яка б додавала місту старовинного шарму. Є повно фотографій старої будівлі Достатньо ЇЇ просто оновити.

3. 3. Олександр Говорит:

Як жителю міста мені не зрозуміло який ще адміністративний центр плануеться будувати ,кому тісно в своіх офісах, і на що бюджетні кошти будуть витрачатися платників податків. Тому я проти продажу і будівництва не знати чого та для кого.

А по питанню забудови центру можно і написати.

На мою думку доцільно було б центр відкрити з одностороннім рухом з правостороньою парковкою ,відповідно і напрямок від вул.Духновича до універмагу теж так само зробити. Це вирішить багато питань.

Площу (колишній памятник Леніна) по лініі магазину Електрон зробити пішою з лавочками та встановити памятник.

Площу де стоять тепсер таксі залишити площею для парковки з встановлення міського туалету.

Ці наведенні пропозиціі вирішують проблеми проізду містом, парковки, зупинки гостей, туристів,відпочинок на лавочках площі і не в останню чергу питання санвузлів при проведенні масових заходів (день міста, день молоді,спортивні змагання)

А якщо потрібно більше зони відпочинку то напевно потрібно відкривати місцевий парк.

Прохання до депутатів комплексно підходити до реконструкціі міста а не вибірково., тоді буде прийнято правильне рішення

4. 4. ЛОЦІ Говорит:

Це утопічний проект. Зробіть вулиці, тротуари,водопостачання цілодобове, Хустець очистіть і беги укрипіть, парк вже накінець запустіть.Який придурок купить землю і побудуе ВАМ адмін. будинок?

5. 5. Мадяр Говорит:

Повністью підтримую Лоція, потрібно спочатку довести до ума то що, вже існую і недороблено, а потім розпочинати нові проекти, і взагалі можновладці цим проєктом думають про себе в першу чергу а не про жителів міста!!!

6. 6. ВОЛОДИМИР Говорит:

В цих проектах якась скукота і сірість.Нічого інтереоного немае.А сумашедші кошти на цей проект підуть.По ескізах буде реконструкція і райдержадміністрації,а навіщо???Що ліпше працюватимуть у просторіших кабінетах бюрократи???Потрібно на цих проектах більше зелених насаджень.Зробити громадський туалет на місті де був памятник Леніну.

7. 7. Віктор Говорит:

Взагалі то ідея забудови тієї ділянки центру є правильною, адже теперішнє скупчення різно розмірних магазинів на різну тематику є недоцільним, а сформувати єдиний архітектурний ансамбль в одну споруду дуже навіть добре. Наскільки я зрозумів то адмін центр не за кошти містян та не для міської влади, а то просто ділянка продається під забудову, а забудовник подав ескізні пропозиції на громадське обговорення, чи не так? Потім треба розібратися в нумерації ескізів, адже нумерація н а загальному листі з трома проектами разом неспівпадає з подиночною. А в цілому хотіло ся б якогось більш класичного проекту, місто всеж таки старовинне, а то є центром міста, то є прохання змінити проекти та зробити щось більш гармонійне з містом вцілому.

8. 8. Мирослав Калинич Говорит:

Якщо дозволити продаж з аукціону земельної ділянки на Майдані Незалежності – потомки Вам цього ніколи не простять! Це не Ваше , Вам не належало, і, сподіваюсь ніколи не буде належати. Принаймні, я все для цього зроблю.