Кві 04

Проекту містобудівної документації – детального плану території на розі вулиць   Карпатської Січі та Свободи у м. Хуст.

Учасниками громадського слухання, яке було розпочато 10.03.2016 року  та продовжено 24.03.2016 року в приміщенні малої сесійної зали Хустської міської ради обговорено питання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території на розі вулиць  Карпатської Січі та Свободи  у м. Хуст.

За підсумками громадського слухання вирішили:

1. Рекомендувати варіант проекту містобудівної документації – детальний план території на розі вулиць  Карпатської Січі та Свободи  у м. Хуст, який був представлений для обговорення  на громадському слуханні 10.03.2016 року, до подальшого затвердження.
  1. Замовнику проекту спільно з розробником врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно – правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.
  1. Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.

Координатор громадських слухань В. Орос