Чер 07

Учасниками громадського слухання, 31.05.2013 року в приміщенні сесійної зали Хустської міської ради, обговорено питання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Генерального плану міста Хуст

За  підсумками громадського слухання вирішили:

І.  Рекомендувати Проект «Генерального плану міста Хуст» до подальшого затвердження згідно законодавчо визначеного порядку.

ІІ.  Замовнику проекту спільно з розробником проекту врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

ІІІ . Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.

Координатор

Громадських слухань                                                                      М.Рівіс