Жов 17

від 15.10.2013 року.

Учасниками громадського слухання, 15.10.2013 року в приміщенні сесійної зали Хустської міської ради, обговорено питання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детального плану території  вулиці Лесі Українки у м. Хуст.

За підсумками громадського слухання вирішили:

1.  Рекомендувати проект містобудівної документації – детальний  план території  вулиці Лесі Українки у м. Хуст до подальшого затвердження.
  2.  Замовнику проекту спільно з розробником проекту врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно – правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.
  3.  Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.

Координатор громадських слухань                                         М. Рівіс