Чер 07

Учасниками громадського слухання, 31.05.2013 року в приміщенні сесійної зали Хустської міської ради, обговорено питання щодо врахування громадських інтересів у  концепції реконструкції центральної частини міста.

За  підсумками громадського обговорення вирішили:

І. Замовнику проекту спільно з розробником проекту врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

ІІ . Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.

Координатор

Громадських слухань                                                                      М.Рівіс

Є 1 відгук. к “РЕЗОЛЮЦІЯ громадських обговорень «Концепції реконструкції центральної частини міста Хуст» від 31.05.2013 року”

1. 1. Чесний Говорит:

Дана резолюція не відповідає тому, що насправді було узгоджено на громадських слуханнях. Насправді координатором було ухвалено те, що міська рада виготовить макет реконстукції, який замовлено теперішньою міськрадою і його буде виставлено для порівняння і обговорення із уже існуючим проектом, який затверджено попереднім складом ради… Наша теперішня рада знову видала неправдиву інформацію. А шо робити, коли треба “поховати” близько десяти млн. гривень у реконструкцію центру міста. Можна буде зірвати непоганий куш. Попередній проект такої можливості для Кащука і сотоварищи не дає. Взагалі, для чого було виготовляти проек, коли вже є затверджений. Ніякої послідовності та правонаступництва ця рада не демонструє. Одне в голові – украсти якомога більше !!!