Чер 07

Учасниками громадського слухання, 31.05.2013 року в приміщенні сесійної зали Хустської міської ради, обговорено питання щодо забудови земельної ділянки визначеної для продажу на аукціоні для будівництва адміністративного центру на майдані Незалежності, в м. Хуст

За  підсумками громадського обговорення вирішили:

І. Врахувати пропозиції громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, розгляд детального плану території забудови земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га на майдані Незалежності м.Хуст, визначеної для продажу на аукціоні для будівництва адміністративного центру, відкласти і розглянути після узгодження плану реконструкції центральної частини міста.

ІІ . Дану резолюцію оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному веб – сайті Хустської міської ради.

Координатор

Громадських слухань                                                                      М.Рівіс