Сер 20

прапор12-31 серпня у залах Хустської міської картинної галереї (вул. Пирогова,1) експонуються:

– художня виставка «Пленерні мандри» Сергія Галая, Олександра Певсе та Ореста Цюпка (зал №1);

– художня виставка полотен із фондосховища (зал №2).

12-31 серпня у Хустській центральній міській бібліотеці (вул. Рєпіна, 3) розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Шлях до незалежності».

12-31 серпня в Хустському краєзнавчому музеї (вул. Пирогова, 1) працюватимуть всі експозиційні зали та оновлена експозиція залу природи.

17 серпня о 10.30 год. в Хустському районному будинку культури відбудеться шаховий турнір серед дітей та молоді.

23-25 серпня на стадіоні «Карпати» (вул.Борканюка, 15) проходитимуть вистави пересувного цирку-шапіто «Аріна». Поч. о 18.30год.

23 серпня (субота) День Державного Прапора України

СВЯТКОВА ПРОГРАМА:

10.00год. – підняття державного Прапора України біля адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради і пам’ятника Т.Шевченку, а також на будівлях установ, організацій, підприємств усіх форм власності, на балконах і вікнах осель громадян

11.00год. – покладання корзин квітів і вінків до пам’ятників і пам’ятних знаків,  встановлених видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України: Карпатським Січовикам на Замковій горі,  Тарасу Шевченку, до Монумента Слави, на «Красне поле», на меморіальні          таблиці

11.00год., спортзал «Богатир». Турнір з важкої атлетики

11.00год., майданчик на «ХусТекс ЛТД» (вул. Мала, 3). Турнір з пляжного гандболу серед юнаків і дівчат

12.00год. – конкурс дитячого малюнка на асфальті на тему: «За мир», «Я люблю Україну!» (вул.Карпатської Січі на відрізку від Ощадбанку до кафе «Селена»)

14.00год. – презентація малюнків та визначення переможців

14.00год. – свято морозива

15.00год. – розважальна програма для дітей та молоді

17.30год. – виступ самодіяльного народного міського духового оркестру «НАРЦИС», керівник Іван Петенко (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку)

18.00-20.30год. – концертно-патріотична програма до дня Незалежності, пам’яті «Небесної сотні» та загиблих воїнів на Сході України (перед адмінбудівлею          райдержадміністрації та районної ради)

19.00год. – парад вишиванок (дитячі та дорослі)

19.30год. – велопробіг центральними вулицями міста з державними прапорами  (старт від Краєзнавчого музею, фініш біля пам’ятника Т.Шевченку)

20.30год. – міжконфесійна хода зі свічками (від Школи мистецтв до пам’ятника Т.Шевченку)

21.00год. – запуск жовто-блакитних ліхтариків в пам’ять «Небесної Сотні» та   загиблих воїнів у АТО.

24 серпня (неділя) День незалежності України

7.00-14.00год. У всіх храмах і церквах міста відбудеться Молитва за місто, за   Україну, за борців за незалежність України;

10.00-17.00год. Хустський краєзнавчий музей (вул. Пирогова, 1)

– День «відкритих дверей» у краєзнавчому музеї

10.30год. в Хустському районному будинку культури відбудеться шашковий турнір  серед дітей, молоді та дорослих.

15.00год. на стадіоні «Карпати» м. Хуст в Чемпіонаті Хустського району з футболу 2014 року зустрінуться  ФК «Оболонь Хуст» – ФК «Рокосово».

Також о 15.00год. у Сокирниці, Ізі й Бороняві гратимуть:

ФК Сокирниця – СК Салдобош

ФК Іза – ФК Чертеж

ФК Бороняво – ФК «Нарцис» Кіреші

15.30год. на стадіоні у Вишкові у Чемпіонаті області з футболу «перша ліга»   зіграють ФК «Вишково» – ФК «Ясіня».