Жов 04

У неділю, 2 жовтня в Хустській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги Михайла Михайловича Бізонича «Хуст у старовинній листівці», яка видана вже втретє.
На презентацію були запрошені постійні читачі бібліотеки, а також лікарі, педагоги, студенти, працівники державних установ.
В гостях у бібліотеки побував і наш закарпатський поет, уродженець села Осій, Іван Юрійович Петровці. Двох авторів поєднувала одна подія: їхні книги видані за підтримкою депутата обласної ради Степана Тиберійовича Деркача. Присутні були приємно вражені чудовим музичним вітанням від самодіяльного «народного» ансамблю скрипалів Школи мистецтв міста Хуст під керівництвом Агнети Січ.
Вечір пройшов у піднесеному настрої, залишив по собі приємні враження і побажання робити такі зустрічі традиційними. На завершення автор книги подарував усім присутнім на згадку книгу з власним автографом, а Іван Юрійович Петровці пообіцяв наступного разу презентувати в Хусті свою нову книгу.

Фотогалерея: