Вер 13

З метою прозорого формування черги на виділення земельних ділянок в м. Хуст та полегшення ведення обліку заяв Управлінням з питань майна комунальної власності Виконавчого комітету Хустської міської ради введено в дію Єдину систему обліку заяв на виділення земельних ділянок. Дана Система передбачає зворотній оперативний зв’язок із громадянами по ідентифікаційному номеру, а вразі відсутності такого номеру – по паспортним даним, з метою інформування їх про стан заяви і місця в черзі.

Для внесення до Системи громадян, які вже перебувають на черзі на виділення земельної ділянки необхідно поновити документи згідно переліку, передбаченому «Положенням про порядок надання вільних земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва на території Хустської міської ради», затвердженого рішенням Х сесії VI скликання Хустської міської ради №1951 від 12.06.2015 року, на основі яких громадяни включені до черги на одержання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

В зв’язку з цим, наполегливо просимо всіх громадян, які зараз перебувають на черзі для виділення земельної ділянки, надати поновлені документи станом на поточний рік до Управління з питань майна комунальної власності (каб.55, 3-й поверх) в термін до 1 жовтня 2019 року.

Управління з питань майна комунальної власності.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: