Тра 27

У відповідності до статті 13 Закону України Про місцеве самоврядування 31.05.2013, о 11 год. за к.ч. у приміщенні сесійної зали Хустської міської ради відбудуться Громадські слухання з питань:

 1. Врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Генерального плану міста Хуст;
 2. Обговорення детального плану території  забудови земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га визначеної для продажу на аукціоні для будівництва адміністративного центру на майдані Незалежності, в м. Хуст;
 3. Обговорення проекту реконструкції центральної частини міста.

 

 

Координатор
Громадських слухань                                                                                   М.М. Рівіс

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

є 3 відгуки. к “ОГОЛОШЕННЯ”

 1. 1. Володимир Говорит:

  Прошу,і не тільки я а і громадяни та гості міста передбачити в проекті хоча б два муніціпальні туалети.І не потрібно кивати на кафе .Вони здебільшого замкнуті.І поки не остограмишся,туалет тобі не відкриють.Тобто,потрібно заплатити,і не важливо що в людини на це вже не залишилось часу,а може і грошей.

 2. 2. Мирослав Калинич Говорит:

  Якщо дозволити продаж з аукціону земельної ділянки на Майдані Незалежності – потомки Вам цього ніколи не простять! Це не Ваше , Вам не належало, і, сподіваюсь ніколи не буде належати. Принаймні, я все для цього зроблю.

 3. 3. Чесний Говорит:

  Повністю підтримую М.Калинича ! Не своє-не трогайте !!! Вся земля комунальної власності належить територіальній громаді, а не Кащуку і купці депутатів. Залюбки допоможу М.Калиничу не допустити “дерибану” землі. І що там таке мало бути, аж на 20 сотинах у центрі міста. Часом не якась бізнесмахіна ЄЦівських вождів ???????

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: