Сер 07

OLYMPUS DIGITAL CAMERAз міського бюджету. У п’ятницю міські обранці зібралися на чергове засідання сесії, щоб виділити додаткові кошти для співфінансування мікропроектів, що реалізовуватимуться у рамках міжнародного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III», що фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН.

Своїм рішенням депутати внесли зміни до Програми сприяння створенню діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків ОСББ в м.Хуст на 2015-2017рр.

Нагадаємо. Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з червня поточного року активно впроваджується на теренах міста Хуст. Чотирнадцять об’єднань співвласників багатоквартирних будинків подали на розгляд Координаційної ради свої мікропроекти, що спрямовані на проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків.

 

Співфінансування проектів базується на принципі: 50% необхідної суми надає ЄС/ПРООН, 45% – місцеві ради, 5% – кошти жителів.

 

 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: