Жов 24

У неділю учні міських шкіл змагалися з шашок і шахів в особистій першості серед хлопчиків і дівчаток. Турніри присвячені Дню визволення міста Хуст від німецько-фашистських загарбників. За змішаною системою, за результатами пяти турів, у фіналі в шашки грали Маслей Олександр (гімназія-інтернат) – І місце та Деяк Андрій (СШ №1) – ІІ місце, а за третє і четверте місця, відповідно, змагалися Кошинська Еріка (НВК №1) – ІІІ місце та Лучка Олександр (ЗОШ №4) – ІV місце.
В турнірі з шахів серед дівчаток у впертій боротьбі за результатами трьох зустрічей переможця не було виявлено, тому розіграли додаткову четверту партію, в якій І місце виборола Ольга Горбата із ЗОШ №4, а Еміліана Матей зі СШ №6 посіла ІІ сходинку. Серед хлопчиків І і ІІ місця зайняли учні СШ№6 Віктор Папп та Станіслав Немеш. На ІІІ сходинці – учень гімназії-інтернату Станіслав Матей.
Переможців турнірів нагороджено грамотами міського голови, а головам міськрайонних федерацій з шахів Юрій Морозу та з шашок Василю Голубцю висловлено подяку.

Начальник управління культури, молоді і спорту
Володимир Власюк

Фотогалерея:

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: