Лис 23

OLYMPUS DIGITAL CAMERA22 листопада 2016 року у Хустській міській раді відбувся черговий тренінг на тему: «Впровадження МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» в місті Хуст.

Основною метою тренінгу було дати слухачам (керівникам та членам громад, всім партнерам громад) знання по колу питань стосовно реалізації Проекту ЄС/ПРООН/МРГ-3: основні етапи впровадження МПП; проведення ремонтно-будівельних робіт; нагляд, контроль, моніторинг; завершення робіт; звітування за транш; проблеми при звітуванні за транш; введення об’єкту в експлуатацію; громадський аудит; діяльність після завершення мікропроекту. Тренінг передбачав вироблення практичних вмінь і навичок слухачів.

За результатами тренінгу учасники отримали наступні навички роботи:

1. Зрозуміли концептуальну сутність проблем громади та їх зв’язок з об’єктами, що є фізичною основою проблем.
  2. Навчились самостійно працювати над аспектами впровадження МММ, контролювати та наглядати за виконанням будівельно-монтажних робіт.
  3. Навчились проводити громадський аудит за вимогами Проекту МРГ.
  4. Зрозуміли порядок підготовки та основні вимоги щодо звітування за грантові кошти.

Цільова аудиторія

1. Керівники та представники ОСББ
  2. Керівники та активісти ОГ (Члени ФГ )
  3. Контактні особи від міста.