Тра 24

Урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника пройшли цієї п’ятниці у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста над Тисою. Цьогоріч останній дзвоник пролунав для більш ніж двохсот одинадцятикласників. На подвір’ях, що потопали того святкового дня у квітах, зібралася шкільні родини. Із найтеплішими побажаннями з нагоди закінчення навчального року до винуватців свята зверталися їх наставники – вчителі, які неодноразово наголошували на високих досягненнях своїх вихованців.

І це не просто слова, за ними реальні результати – призові місця на предметних олімпіадах, спортивних змаганнях та мистецьких конкурсах.

Теплі зичення з нагоди завершення навчального року школярам адресували цього дня і представники міської влади та депутати, які були присутні на урочистих лінійках у кожній школі.

– Шкільні роки залишають слід в житті кожної людини. Навіть якщо давно покинутий близький серцю клас, однокласники перетворилися на дорослих свідомих людей, і багато води спливло з моменту прощання з школою – всі пам’ятають свого шкільного вчителя, того, хто колись прищеплював любов до знань, до книг, до людей.

Були цього дня і нагороди – грамоти та подяки за наполегливу працю кращим учням шкіл, кожна з яких відсвяткувала цю подію по особливому – з танцями, віршами, врученням грамот та добрими словами.

І ось, нарешті, дзвінкоголосо зазвучав останній дзвінок, сповістивши про закінчення ще одного навчального року…

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!

Написати відповідь

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: